Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

The Bat! Professional Edition v 5.x

The Bat! Professional Edition v 5.x

Program do poczty The Bat w pełni profesjonalny a zarazem łatwy w obsłudze dla początkujących jak i dla najbardziej wymagających użytkowników.

Więcej szczegółów

Producent

22 inne produkty z tej samej kategorii:

Profesjonalna poczta elektroniczna

 

Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

Język:

polski

System operacyjny:

Windows NT 4.0 (SP6), Windows 2000 (SP4), Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista


Czas dostawy:

1-2 dni od zaksięgowania kwoty wpłaty na koncie 

 


Korzystaj z profesjonalnej poczty elektronicznej


The Bat! to profesjonalny program pocztowy, który jako pierwszy i jedyny klient poczty elektronicznej jest certyfikowany dla Windows Vista przez Microsoft Corporation. Korzystając z programu pocztowego masz gwarancję najwyższego poziomu zgodności pomiędzy systemem Windows a narzędziami The Bat!.


Prostota zastosowania i polska wersja językowa sprawia, że poczta elektroniczna staje się bardzo przyjazna w obsłudze. Bogactwo nowoczesnych możliwości konfiguracyjnych The Bat! zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Program pocztowy posiada bardzo bogaty asortyment do filtrowania przesyłek oraz jeden z najbardziej doskonałych procesów do obsługi szablonów.

The Bat - elektroniczna poczta 

Dlatego niebywała konfigurowalność programu powoduje, że TheBat w charakterze poczty elektronicznej przejawia kreatywne podejście do dostarczanych możliwości. Program pocztowy The Bat! może się pochwalić również tym samym, co posiada konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami.

 


 Jakie korzyści daje program pocztowy?


 • Ochrona prywatności

 

The Bat! posiada szeroką obsługę protokołów autoryzacji i kodowania w czasie pracy z serwerami poczty. The Bat! to najlepiej zabezpieczony klient poczty email. Stosuje go wiele firm, dla których gwarancja prywatności jest na pierwszym miejscu. W najnowszych wersjach The Bat! jest przycisk „Zaszyfruj wiadomość" dla każdej wiadomości, gwarantując tym samym 100% prywatność.


Szyfruj wiadomość


 


 

 • Zabezpieczenie antywirusowe


Program pocztowy chroni przed złośliwym kodem. W przeciwieństwie do innych aplikacji email, The Bat! nie robi skryptów automatycznie. Wykorzystuje swoje własne mechanizmy przeglądania HTMLRobin HTML Viewer, dodatkowo korzysta z własnego mechanizmu wyświetlania obrazów. Dzięki tym mechanizmom program zabezpiecza Ciebie przed wirusami wymierzonymi w luki w bezpieczeństwie systemu operacyjnego.


 


 

 • Smart Sorting Office


Sorting Office jest efektywnym systemem filtrowania, który standardowo filtruje wszystkie przychodzące, wychodzące, przeczytane oraz wysłane wiadomości w folderach, ale dodatkowo może także automatycznie odpowiadać przy pomocy stworzonych szablonów. Następnie może przekazywać, przekierowywać, drukować lub eksportować wiadomości, wysyłać potwierdzenia przeczytania, uruchamiać zewnętrzne programy, itd. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na zdefiniowanie reguł sortowania a zapomnisz o każdorazowym przemieszczaniu wiadomości z folderu do folderu. Funkcja sortowania The Bat! jest tak zaawansowana, że może uruchomić listy mailingowe z serwera z pełną funkcjonalnością subskrybowania i usuwania subskrypcji.

Filtrowanie wiadomości


 


 

 • Wprowadzony mechanizm kopii zapasowych


Możesz robić kopie bezpieczeństwa wszelkich skonfigurowanych ustawień, książek adresowych i folderów, a także odzyskiwać wszystkie informacje z kopii bezpieczeństwa w wypadku utraty tych danych. Do pliku kopii możesz dodać komentarze, wybierać konta, które mają być skopiowane, a nawet hasła do zabezpieczania archiwów. Mało tego w The Bat! możesz też tworzyć odrębne kopie dla każdej skrzynki.

Kopie zapasowe 

 • Silne szyfrowanie


The Bat zezwala na szyfrowanie wiadomości i podpisywanie ich podpisem cyfrowym. Podpięty jest podręczny menadżer kluczy cyfrowych.

 

Szyfrowanie

Obsługiwane są też darmowe pluginy PGP v5.5, v6.0.2, 6.5, v7.x & v8.x GnuPG. The Bat! obsługuje też S/MIME przez implementację internetową lub Microsoft CryptoAPI. The Bat! jest pierwszym klientem email, który obsługuje skompresowane dane S/MIME. The Bat! obsługuje również Secure Socket Layer (SSL) v3.1 / Transport Layer Security (TLS) v1.0 z algorytmem AES. 

 • Zewnętrzne wsparcie dla narodowych zestawów znaków


The Bat! umożliwia na rozmieszczenie innych tabel znaków dla każdej skrzynki, dla folderu lub każdego wpisu w książce adresowej. Nie musisz ręcznie korzystać z każdej tabeli znaków dla każdej pisanej wiadomości, jaka jest wysyłana lub odczytywana. 

 • Komfortowe wysyłanie widomości


Specjalna funkcja programu The Bat!, która zezwala zobaczyć wiadomości gromadzone na serwerze email POP3 lub IMAP bez pobierania ich na komputer. Jest to bardzo przydatne przy zdalnym przeglądaniu poczty, na przykład poprzez pozostawienie bardzo dużych dokumentów na serwerze, do czasu kiedy będzie możliwość pobrania ich na swój komputer. 

 • Szybka książka adresowa


Książka adresowa umożliwia prosty dostęp do obsługi posiadanych przez ciebie list kontaktów. Możesz tworzyć grupy dedykowane i użyć jako listę mailingową. Dowolny wpis w książce adresowej może mieć prywatny lub służbowy adres, własny szablon, ustawioną domyślnie stronę kodową, a nawet zdjęcie czy certyfikat S/MIME.

szybka książka adresowa


 

 • Wielojęzykowy interfejs


The Bat! pozwala na zmianę języka interfejsu bez konieczności ponownego uruchamiania programu. Program obsługuje 12 języków. 

 • Oglądanie obrazków


The Bat! dysponuje własnym modułem graficznym. Co to oznacza? Przede wszystkim dostęp do załączonych do wiadomości obrazów jest o wiele szybszy niż przy zastosowaniu zewnętrznej aplikacji. Dopuszcza on na nawigację między obrazami, obsługuje funkcje rotacji, modyfikacji rozmiaru, powiększania oraz tryb pełnoekranowy.


Jakie zalety posiada program?


 • Intuicyjna i lekka obsługa bez wymaganej wiedzy informatycznej,
 • Wysoka efektywność i prędkość algorytmów działania (InterigentScan),
 • Odzyskiwanie danych ze wszelkich typów nośników,
 • Możliwość działania w środowisku WIN9X, ME, NT, 2000, XP, 2003 Server,
 • Obsługa systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, Ext2FS, UFS1, UFS2,
 • Obsługa RAID, dynamicznych wolumenów, itd,
 • Tworzenie kopi fizycznych „bit po bicie" dysków i partycji,
 • Dopasowany edytor hexadecymalny,
 • Perspektywa pracy w sieci i zdalne odzyskiwanie danych daje duże poczucie komfortu(opcja).
 • Program daje możliwość przeglądania większości dokumentów i obrazów bez potrzeby dysponowania dodatkowym oprogramowaniem.

PORÓWNANIE


 

The Bat! PorównajPobierz The Bat! Professional Edition


 Pobierz ACDSee Pro 5


 Więcej na stronie producenta


 

Użytkownicy, którzy posiadają klucze licencyjne dla wersji 5.0 nabytych po 23 grudnia 2010 mogą używać The Bat! 5.1 bez dodatkowych opłat i bez modernizacji aż do wersji 6.0. Posiadacze wszelkich poprzednich kluczy licencyjnych (v4 i wcześniejszych) mogą wykupić upgrade i zaktualizować do 5.1.

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test