Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

Alcohol 120%

Alcohol 120%

Alcohol 120% to emulowanie i nagrywanie CD oraz DVD w jednym programie.

Więcej szczegółów

Producent

22 inne produkty z tej samej kategorii:

Twórz kopie zapasowe, wirtualnych dysków oraz zapisuj najczęściej używane płyty jako obrazy CD.

 

  

Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

Język:

polski

System operacyjny:

 Windows XP/Vista/7

Czas dostawy:

1-2 dni od zaksięgowania kwoty wpłaty na koncie 

Czy znany jest Wam program, który daje możliwość emulowania i nagrywania CD oraz DVD jednocześnie oraz nie sprawia problemu w obsłudze? Nie? W takim razie, przedstawimy Państwu znakomite rozwiązanie, czyli program Alcohol Software. Obecnie zawiera on też dodatkową aktualizację, Alcohol Xtra. Dodatek ten pozwala na tworzenie kopii zapasowych, wirtualnych dysków oraz zapisywanie najczęściej używanych płyt jako obrazy CD. Przy użyciu danego oprogramowania jesteśmy w stanie uwiecznić materiał w formacie Blu-ray oraz HD DVD, bezpośrednio z dysku twardego. W żadnym przypadku, program Alcohol Software nie jest sprzeczny z żadną wersją oprogramowania Windows – ani z tymi najstarszymi wersjami, ani z najnowszymi.

 


 Jeżeli chodzi o zastosowanie programu Alcohol Software przez różnych użytkowników to ma ono następujące zalety:


  • Stosowany przez użytkowników domowych może ułatwić wykonywanie kopii zapasowych ważnych dokumentów, zdjęć rodzinnych, filmów zapisywanych na płytach CD oraz DVD. Alcohol Software dokonuje bardzo dokładnego duplikatu (praktycznie w skali 1:1) w postaci obrazów płyt, które mogą być montowane i uruchamiane z jednego z wirtualnych napędów programu  Alcohol. Każdy użytkownik domowy, bez większych problemów, jest w stanie za pomocą tego programu wykonać kopię bezpieczeństwa, która „ratuje nas” w momencie przypadkowego błędu podczas zapisywania danych. Kopia bezpieczeństwa pozwala także uruchamiać pliki z dysku wirtualnego kilkaset razy szybciej niż z fizycznego napędu CD lub DVD.
  • Trwający obecnie okres letni sprzyja temu, aby wylegiwać się na plaży ze słuchawkami w uszach, tak więc współczesna młodzież boryka się z problemem, którą z ulubionych płyt zabrać ze sobą? Myślę, że program Alcohol Software pozwoli nam na zapisanie wszystkich ulubionych utworów na jednym twardym dysku i zmontuje je bezpośrednio na wirtualnym dysku. Jaki jest tego dodatkowy atut? Nasz laptop na plaży będzie pracował dużo dłużej, ponieważ zostanie odciążony jego dysk twardy.
  • Alcohol Software jest także przydatny bibliotekarzom i administratorom szkół, ponieważ za pomocą niego są archiwizowane zbiory ważnych dokumentów. Program ten chroni oryginalne nośniki przed zagrożeniami, które wynikają z codziennego ich użycia.
  • Komu jest jeszcze przydatny ten program? Przede wszystkim, partnerom biznesowym dużych korporacji do nagrywania duplikatów i kopii zapasowych posiadanego oprogramowania, nawet wtedy, gdy nastąpi ogólna awaria systemu.

Jak więc wynika z powyższej treści, program Alcohol Soft jest bardzo pomocny przy wykonywaniu wielu życiowych czynności. Aby jednak w pełni zaprezentować jego atuty i możliwości, chcielibyśmy dodać, że wspomniany już program oferuje bezpłatne aktualizacji przez cały okres jego użytkowania. Dodatkowo, zawiera serwer iSCSI – za jego pomocą udostępniane są wybrane napędy naszego komputera innym użytkownikom przez sieć. Program Alcohol Soft umożliwia współdzielenie nagrywarki CD lub DVD Writer, a nawet możliwość nagrywania plików tak samo, jak to ma miejsce w lokalnym komputerze.

 

Zapewne zastanawiacie się Państwo jak drogie jest posiadanie takiego programu? Cena zależna jest od kupowanej wersji. W sprzedaży dostępna jest tańsza wersja, czyli Alcohol 52%, jednak jakościowo jej funkcje są ograniczone do nowszej wersji 120%. Patrząc frekwencyjnie, program Alcohol 52% mimo gorszych opcji funkcjonalnych cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto jednak zaznaczyć, że posiadanie obydwu wersji na jednym komputerze jest niemożliwe. Dlatego decyzja, co do kupna musi być dobrze przemyślana. Zachęcamy do zakupu i korzystania z programu Alcohol Software.

 


 Więcej na stronie producenta

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test