Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

WinRAR

WinRAR

Program WinRAR to idealne narzędzie do kompresji danych i dekompresji plików

Więcej szczegółów

Producent

22 inne produkty z tej samej kategorii:

 Kompresja danych i dekompresja spakowanych plików.

 

 


Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

Język:

polski

System operacyjny:

 Windows, DOS, OS/2, Linux, FreeBSD, MacOSX i Pocket PC

Czas dostawy:

1-2 dni od zaksięgowania kwoty wpłaty na koncie 

 


Do czego służy program WinRAR?


WinRAR to gigantyczny i powszechny menadżer archiwów, który służy przede wszystkim do kompresji i archiwizacji danych. Za jego pomocą możesz zastosować w praktyce jako skompresowanie kopii bezpieczeństwa wszystkich swoich plików, w dużym stopniu zmniejszając rozmiar powstałej kopii. Winrar tez może służyć także do zmniejszania rozmiaru załączników, które chcesz wysłać pocztą email lub do rozpakowywania plików RAR oraz ZIP. Program służy także do obsługi skompresowanych plików we wszystkich popularnych formatach oraz pozwala na tworzenie nowych archiwów RAR i ZIP.

 Kompresja i dekompresja plików

 


 Czy chcesz mieć więcej miejsca na dysku?


WinRAR posiada także mnóstwo zintegrowanych, dodatkowych funkcji. Funkcje te wspierają organizowanie zarchiwizowanych plików. Używając WinRAR w momencie porównania wielkości skompresowanych plików z innym oprogramowaniem kompresującym można zauważyć że skompresowanie pliki są dużo mniejsze niż w programach konkurencyjnych. Już od zaraz możesz zwolnić miejsce na dysku i dodawać nowe pliki.

Jeszcze więcej miejsca na dysku!


Co jeszczw kryje w sobie WinRAR?


  • WinRAR obsługuje wszelkie popularne formaty skompresowanych plików. Archiwizuje dane w formatach RAR i ZIP, tymczasem rozpakowuje również archiwa stworzone w formatach CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip.
  • WinRAR dysponuje interaktywnym interfejsem graficznym przy użyciu myszki jak i umożliwia również obsługę z linii komend.
  • WinRAR jest dużo łatwiejszy w obsłudze w porównaniu z innymi programami archiwizującymi, dlatego że dysponuje "Pomocnikiem", który przydaje się dla początkujących użytkowników. Praca od razu staje się przyjemniejsza i bez problemów.

Już teraz natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji archiwizowania

  • WinRAR to doskonały program do użycia przy pracy z plikami multimedialnymi. Instynktownie rozróżnia i wybiera najlepszą metodę kompresji. Szczegółowy algorytm kompresji przede wszystkim efektywnie pakuje pliki multimedialne.
  • Program WinRAR dopuszcza do łatwego dzielenia archiwów na poszczególne wolumeny, umożliwiając na przykład nagrywanie ich na oddzielne dyskietki czy płyty CD/DVD. Standardowo pozwala na tworzenie samorozpakowujących się plików.
  • Przy zapisie awaryjnym - dane naprawcze umożliwiają na zrekonstruowanie nawet fizycznie uszkodzonych archiwów.Chcesz bezpiecznie wysyłać pliki?


Z WinRAR zrobisz to w sposób bezpieczny i nie uszkodzisz plików podczas wysyłania przez Internet. Jego 128 bitowe szyfrowanie haseł i technologia autoryzacji podpisu zapewni ci komfort i pewność działania wysłanych plików.

 

Program WinRAR jest ciągle rozwijany i optymalizowany, aby zapewnić mu czołową pozycję na rynku.

 


Procedury licencjonowania programu


Każda stacja robocza musi mieć osobną licencję niezależnie od tego, czy WinRAR będzie używany w tym samym czasie co na innych stacjach roboczych, czy nie. Jeśli np. WinRAR będzie używany na 7 stanowiskach (jednocześnie lub nie), należy wykupić 7 licencji.

  • Prywatni użytkownicy mogą używać takiej licencji na dowolnej ilości komputerów będących w ich posiadaniu.
  • Zastosowanie komercyjne wymaga nabycia tylu licencji, na ilu komputerach jest zainstalowany RAR.

WAŻNE - klucz licencyjny generowany jest na podaną nazwę firmy lub imię i nazwisko. Po wygenerowaniu licencji nie ma możliwości zmiany tych danych w kluczu licencyjnym. Prosimy o rozsądne podawanie nazwy do licencji.


Pobierz WinRAR


 Pobierz ACDSee Pro 5


 Więcej na stronie producenta

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test