Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

customers icon O nas

Właścicielem sklepu antywir24.pl jest firma Softnow Regina Kiluk działająca na rynku IT od 2010 roku. Obecnie jedną z głównych działalności jest sprzedaż oprogramowania do zabezpieczenia i ochrony danych w komputerach PC lub urządzeniach mobilnych oraz innego oprogramowania użytkowego. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i ciągle poszerzamy ofertę produktów stosując się do nowych wymagań rynku. Ogromną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości obsługi naszych użytkowników. Świadczymy bezpłatną pomoc techniczną w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionego oprogramowania. Zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie poradzimy przy wyborze oprogramowania odpowiednio do posiadanych zasobów sprzętowych.


 

Dowiedz się również:

 

Podjęliśmy współpracę z wieloma firmami żeby zaspokoić w pełni Twoje potrzeby w zakresie oprogramowania, między innymi:

 

Partner antywir24antywir24Partner SoftnowJesteśmy autoryzowanym sprzedawcąpartnergdata

 


W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozwiązań takich producentów jak: Kaspersky, Eset, Avast, AVG , BitDefender, Ghisler Software, CyberLink, WinRar GmbH, ABBYY, Alcohol Soft i wiele innych. Ciągle poszerzamy ofertę oprogramowania.


 Zapraszamy do współpracy!
 

Softnow Regina Kiluk
ul. Kiełpińska 3/96
01-707 Warszawa


NIP 118-132-01-10

REGON 142541987


phone icon +48 530 339 506

contact iconkontakt@antywir24.pl


 


Programy sprzedawane w sklepie antywir24.pl pochodzą wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji lub bezpośrednio od producenta oprogramowania. Na każdy program wystawiamy dokument sprzedaży (fakturę VAT lub paragon).


Na licencje elektroniczne (ESD) wystarczy mieć wydruk otrzymanego numeru seryjnego wraz z zachowanym dowodem zakupu (paragon, Faktura VAT), który jest wystarczającym potwierdzeniem legalności zakupionego programu.

 

Legalność otrzymanych kodów aktywacyjnych każdy możesz potwierdzić u oficjalnych polskich przedstawicieli poszczególnych producentów oprogramowania.

 

WAŻNE! W Internecie oferowane są często klucze nieznanego pochodzenia, które nie są objęte polskim supportem technicznym ani zagranicznym. Dlatego zanim kupisz kod aktywacyjny, upewnij się z jakiego źródła pochodzi aby uniknąć problemów z uzyskaniem pomocy technicznej oraz z późniejszym wznowieniem licencji.


Zawsze możesz nas sprawdzić! Jesteśmy do Twojej Dyspozycji.


REKLAMA

test