Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

 1. Licencje na oprogramowanie sprzedawane są w wersji elektronicznej(ESD). Oznacza to, że Klient otrzymuje drogą elektroniczną na podany adres e-mail klucz licencyjny oraz link, który umożliwia mu pobranie programu z odpowiedniej strony internetowej.

Klucz wysyłany jest na adres e-mail podany w formularzu zamówienia. 

Zasady wysyłki

 

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności.

 2. Płatność uznaje się za dokonaną w chwili zaksięgowania zapłaty na koncie Sprzedawcy.

 3. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego podania przez Klienta danych w formularzu.

 4. Certyfikaty licencyjne oraz linki do pobrania Produktu będą wysyłane drogą elektroniczną (e-mail) w terminie do 5 dni roboczych od daty dokonania płatności za zamówienie. 

 5. Dostawa drogą elektroniczną (e-mail), jak również wysyłka przesyłki pocztowej za pośrednictwem Poczty Polskiej jest bezpłatna.

 

Termin realizacji

 

 1. Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wybranego produktu.

 2. Terminy podane są przy każdym produkcie w tabeli i liczone są od chwili odnotowania wpłaty. Wpłaty po godz. 15 zaliczane są na poczet następnego dnia roboczego.

 3. Zdecydowana większość zamówień realizowana jest pierwszego lub następnego dnia roboczego. W niektórych przypadkach jednak, czas ten może wydłużyć się do maksymalnie 5 dni roboczych.

 4. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu realizacji usługi pocztowej przez Pocztę Polską.

 

Dostawa

 

 1. Przesyłka emailem - klucz licencyjny lub plik licencji, odnośnik do pobrania programu, instrukcja. Dostawa bezpłatnaFaktura w wersji papierowej lub w formie pdf.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

 

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:


REKLAMA

test