Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

F-Secure as a Service SaaS

F-Secure as a Service SaaS

F-Secure as a Service SaaS zapewnia całkowitą ochronę przed każdym zagrożeniem w sieci.

Więcej szczegółów

Producent
F-Secure

16 inne produkty z tej samej kategorii:

Od teraz nie musisz opłacać abonamentu programu antywirusowego z góry na rok lub na dłuższy okres!


 rewelacyjny miesięczny abonament na antywirusa

Jeśli potrzebujesz ochrony na wszystkie komputery, tablety i telefony? To właśnie dla Ciebie mamy nowoczesne rozwiązanie, które kompleksowo chroni wszystkie Twoje urządzenia bez konieczności nakładu większej kwoty na zakup programów antywirusowych, będziesz posiadał całkowitą ochronę maili, plików, baz kontaktowych na komputerach, serwerach, tabletach czy telefonach. Aby wykupić proponowaną usługę nie musisz konfigurować sprzętu czy wykonywać karkołomnych operacji w systemie komputerowym. Jeśli posiadasz już zainstalowanego antywirusa? To nic nie szkodzi my Ci pomożemy, wystarczy skontaktować się z nami.

Najnowsze oprogramowanie antywirusowe firmy F-Secure  as a Service SaaS zapewnia pełną ochronę przed wirusami, atakami cyber przestępców, końmi trojańskimi, itp. Aplikacje zabezpieczające są ciągle aktualizowane, masz stały dostęp do stanu bezpieczeństwa. Najnowsze wydanie pakietu F-Secure as aService SaaS chroni służbowe komputery, pocztę elektroniczną i serwery, ale również tablety i smartfony.


Kupując F-Secure as a Service SaaS płacisz tylko za czas ochrony Twojego komputera czyli miesięczny koszt użytkowania tej usługi, która obniża koszty utrzymania firmy.


W każdej chwili możesz dokupić sprzęt komputerowy i firma F-Secure dołączy bezproblemowo do listy chronionych urządzeń i bez dodatkowych opłat z góry. Jeśli chcesz zmniejszyć liczbę chronionych urządzeń usuwane są one z listy bezproblemowo, nie zmniejszając przy tym ochrony pozostałych komputerów i urządzeń mobilnych. Opłacasz tylko ochronę tych urządzeń, które są aktualnie na liście. Program antywirusowy F-Secure as a Service SaaS jest szybki w instalacji, sam dokona konfiguracji i ustawi parametry ochrony. Kupując tą aplikację nie płacisz za bezpieczeństwo z góry opłacasz tylko rzeczywisty czas ochrony Twoich urządzeń. Będziesz rozliczał Swoje wydatki co miesiąc, gdyż będziesz dostawał fakturę od Partnera F-Secure. W wyniku czego rozliczać będziesz się na bieżąco, a nie jak dotychczas z kosztów stałych. Jest to ceniona opcja przez księgowych. Program ten powstrzymuje każde zagrożenie z sieci, nie spowalnia działanie Internetu, a także w każdym momencie możesz sprawdzić stopień Swojego bezpieczeństwa poprzez zalogowanie się do intuicyjnego portalu. Zielony kolor oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa, żółty wystąpiły niewłaściwe działania(np. wyłączenie zapory sieciowej), a kolor czerwony oznacza widoczne nieprawidłowości w bezpieczeństwie Twojego komputera i urządzeń mobilnych.


W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ Z F-SECURE as a Service SaaS, Z ZACHOWANIEM MIESIĘCZNEGO OKRESU WYPOWIEDZENIA


Pamiętaj, że korzystając z darmowych programów nie masz pełnej ochrony danych firmowych, gdyż aktualizacje nie są robione na bieżąco i nie mają pełnej funkcjonalności. Firma F-Secure ma pełną funkcjonalność, posiada automatyczne aktualizacje, chroni przed najbardziej wyrafinowanym cyber zagrożeniem a także masz wsparcie techniczne.


Funkcje programu F-Secure as a Service SaaS


  • stałe aktualizacje.
  • powstrzymuje wszystkie zagrożenia z sieci.
  • sprawdzasz w dowolnym momencie stopień bezpieczeństwa Swojego komputera.
  • abonament za program antywirusowy opłacasz raz na miesiąc.
  • otrzymujesz co miesiąc fakturę.

 

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test