Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

F-Secure Online Backup - DLA 1 KOMPUTERA 25 GB PAMIĘCI

F-Secure Online Backup - DLA 1 KOMPUTERA 25 GB PAMIĘCI

Online Backup to nieograniczone i w pełni zautomatyzowane rozwiązanie internetowych kopii zapasowych bez opłat.

Więcej szczegółów

Producent
F-Secure

16 inne produkty z tej samej kategorii:

Dzięki rozwiązaniu F-Secure Online Backup nie musisz pamiętać o częstym tworzeniu kopii zapasowy zdjęć, plików muzycznych i innych ważnych dokumentów

Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program antywirusowy zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

System operacyjny:

Windows XP/Vista

Mac OS X

Język:

polski 

Liczba użytkowników(licencji):        

DLA 1 KOMPUTERA 25 GB PAMIĘCI

Czas dostawy:

1 dzień od zaksięgowania kwoty wpłaty na konto 


 

Jakie korzyści dla Ciebie?


Co stanie się z Twoimi plikami w przypadku awarii lub utraty komputera?


 

Nic, jeśli był zainstalowany F-Secure Online Backup. To rozwiązanie, które automatycznie tworzy kopie zapasowe zdjęć, plików muzycznych, wiadomości e-mail i innych ważnych plików, bez limitu wielkości i ilości danych. W ten sposób powstaje Twój drugi wirtualny komputer. Teraz wystarczy już tylko dostęp do Internetu, aby przez specjalny portal móc otworzyć każdy swój dokument, zdjęcie czy film. Teraz dodatkowo dzięki funkcji sharing wystarczy jedno kliknięcie, aby udostępniać te pliki znajomym i rodzinie.


  • Nieograniczone miejsce na kopie zapasowe plików
  • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych
  • Cotygodniowe raporty w wiadomościach e-mail
  • Łatwy dostęp do wszystkich plików za pośrednictwem spersonalizowanej strony WWW z dowolnego miejsca na ziemi.
  • NOWOŚĆ! Udostępnianie plików znajomym i rodzinie

Już nigdy nie stracisz swoich ważnych plików


Program F-Secure Online Backup to łatwe w obsłudze i w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. Wszystkie ważne pliki są bezpiecznie przechowywane w trybie online - bez ograniczeń dotyczących ilości danych. Intuicyjny portal internetowy umożliwia bezpieczny i prosty dostęp do zdjęć, dokumentów i innych treści cyfrowych z kopii zapasowej za pośrednictwem Internetu.
Przecież wszyscy regularnie tworzymy kopie zapasowe ważnych plików, prawda? Niestety nie. Wszyscy wiemy, że regularne tworzenie kopii zapasowych jest ważne, ale tylko nieliczna grupa osób dysponuje czasem i wiedzą, które są niezbędne do skonfigurowania działającego systemu zapewniającego bezpieczeństwo danych.


Możemy to zrobić za Ciebie - automatycznie


Dzięki rozwiązaniu F-Secure Online Backup nie musisz pamiętać o częstym tworzeniu kopii zapasowy zdjęć, plików muzycznych i innych ważnych dokumentów. To rozwiązanie działa automatycznie w tle, tworząc bezpieczne internetowe kopie zapasowe wszystkich ważnych plików, gdy tylko dostępne jest połączenie z internetem. Pliki możesz z łatwością przywracać - albo automatycznie, albo wybierając tylko te najważniejsze.


Godne zaufania rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych


Firma F-Secure specjalizuje się w bezpieczeństwie IT i jest rozpoznawana na całym świecie jako ekspert w branży zabezpieczeń internetowych i mobilnych. Wdrażając zaawansowane innowacje technologiczne w obliczu stale rozwijających się zagrożeń, firma F-Secure uzyskała międzynarodowe uznanie, a także zdobyła respekt w branży.


Łatwość instalacji i prostota obsługi


Oprogramowanie F-Secure Online Backup jest niezwykle łatwe w instalacji i użyciu. Jest w pełni zautomatyzowane - działa w tle po nawiązaniu połączenia z internetem. Raporty dostarczane regularnie za pośrednictwem poczty e-mail udostępniają zawsze aktualne informacje o stanie kopii zapasowych.


 Wymagania:


  • Pamięć: 256 MB (zalecane 512 MB)
  • Wolne miejsce na dysku: 100 MB
  • Przeglądarka www: Internet Explorer 6.0, Firefox 2.0 lub nowsze
  • Szybkie łącze internetowe

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test