Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

Licencje ESD (ang. Electronic Software Distribution) to obecnie bardzo rozpowszechniona forma dostarczania programów antywirusowych. Elektroniczna licencja oprogramowania dostarczana w postaci kodu rejestracyjnego i instrukcji za pomocą poczty e-mail. Kupując samodzielnie pobierasz program, a następnie instalujesz go i dokonujesz rejestracji.


Ze względu na specyfikę oprogramowania antywirusowego jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Oprogramowanie w formie elektronicznej jest bardzo często aktualizowane, dlatego warto wybrać takie rozwiązanie, bo w przypadku wersji pudełkowych BOX/CD zanim oprogramowanie antywirusowe dotrze do Ciebie może być już nieaktualne. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo zalecam pobrać aktualną wersję oprogramowania ze strony producenta.


Razem z kluczem otrzymasz niezbędne instrukcje oraz odnośnik skąd pobrać najnowszą wersję oprogramowania.


Wydruk numeru seryjnego wraz z zachowanym dowodem zakupu jest wystarczającym potwierdzeniem legalności zakupionej licencji.


W naszym sklepie antywir24.pl poza polecaną dostawą elektroniczną możesz zamówić dostawę klucza jak i faktury również w formie drukowanej pocztą tradycyjną. Wyboru dokonujesz podczas zamówienia.


REKLAMA

test