Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

ESET Mail Security for MS Exchange

ESET Mail Security for MS Exchange

Program do ochrony poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów MS Exchange. Program dostępny w wersji dla 5 i więcej użytkowników.

Więcej szczegółów

Producent
ESET

4 inne produkty z tej samej kategorii:

Sprawdzona ochrona antywirusowa dla Twojego biznesu. Ceny już od 44,00 zł!

 

 

 

 

 

 

Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program antywirusowy zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

Wymagania systemowe

Procesor:

Intel lub AMD x86/x64
Systemy operacyjne:

Microsoft Windows Server 2000
Microsoft Windows Server 2003 (32 i 64-bit)
Microsoft Windows Server 2008 (32 i 64-bit)
Microsoft Windows Server 2008 R2
Wersje Microsoft Exchange:

Microsoft Exchange Server 5.5 (SP3, SP4)
Microsoft Exchange Server 2000 (SP1, SP2, SP3)
Microsoft Exchange Server 2003 (SP1, SP2)
Microsoft Exchange Server 2007 (SP1, SP2, SP3)
Microsoft Exchange Server 2010 (SP1)

Język:

polski 

Licba użytkowników(licencji):        

Od 5 do 99**.

Czas dostawy:

2 dni od zaksięgowania wpłaty na konto Prosimy o kontakt w celu wyceny pakietu antywirusowego. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie...>>> ZAMÓW WYCENĘ JUŻ TERAZ!


Antywirus i antyspam


ESET Mail Security for MS Exchange Server eliminuje wszelkie zagrożenia rozsyłane za pomocą poczty elektronicznej jak i niechciane maile (SPAM). Szkodliwe treści są wychwytywane przez filtr już na poziomie serwera – jeszcze zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody w Twojej sieci.

 


Zabezpieczenie serwerów skrzynek pocztowych i danych


Główne zalety


Zaawansowana technologia filtrowania – Nasz uznany na rynku silnik skanujący ThreatSense® zapewnia maksymalną ochronę poczty elektronicznej w Twojej firmie.

Brak obciążeń – Skanowanie i bieżące działanie programu zostały zoptymalizowane, dzięki czemu zadania serwera mają do dyspozycji więcej mocy obliczeniowej.

Zdalna administracja – Skorzystaj z konsoli ESET Remote Administrator do zarządzania stacjami roboczymi, zwiększając maksymalnie cenne zasoby informatyczne Twojej sieci.

Kompleksowa ochrona serwera – Rozwiązanie ESET Mail Security oferuje wszystkie narzędzia i funkcje, które umożliwiają nie


Główne funkcje


Antywirus – Zatrzymuje już zidentyfikowane i nowe wirusy i nie pozwala im przeniknąć do Twojej sieci za pośrednictwem poczty e-mail.

Antyspam – Wychwytuje niechciane wiadomości e-mail, spam, phishing i inne próby oszustwa.

Konfigurowalne reguły – W oparciu o polityki bezpieczeństwa obowiązujące w Twojej firmie możesz ustawić konkretne reguły, według których będzie się później odbywało skanowanie poczty elektronicznej. Reguły te określą, które wiadomości zostaną przeniesione do kwarantanny.

Kwarantanna – Możesz zwiększyć skuteczność działania antyspamu, określając, że wszystkie zagrożenia będą od razu usuwane. Możesz też je po prostu izolować, zachowując możliwość późniejszego ich przywrócenia.

Współpraca z ESET Remote Administrator – konsola do centralnej administracji sprawia, że zarządzanie kwestiami bezpieczeństwa nawet w dużej sieci staje się niezwykle proste.

SysInspector i SysRescue – Możliwości diagnostyczne SysInspector oraz narzędzie do przywracania systemu SysRescue pomagają zadbać o bezpieczeństwo Twojego serwera.

Monitorowanie wydajności – Logi plików dostarczają szczegółowych informacji na temat wydajności systemu. Informacje te można później wykorzystać do usprawnienia pracy serwera.


ESET Remote Administrator


ESET Remote Administrator umożliwia zarządzanie produktami firmy ESET z poziomu konsoli administracyjnej, dostępnej w języku polskim. Daje to swobodę konfiguracji oraz pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami ESET bez względu na platformę systemową czy fizyczną lokalizację chronionego komputera.

W ramach Remote Administrator możesz też używać takich funkcji jak Menadżer Powiadomień oraz Zdalna Instalacja, co pozwala na zastosowanie konsekwentnej, spójnej polityki bezpieczeństwa w całej sieci. Elastyczna architektura programu odpowiada również wymaganiom zarządzania rozproszonego.

Dzięki konsoli możesz wprowadzać dowolne polityki i reguły bezpieczeństwa, monitorować wykryte zagrożenia i zarządzać wszystkim komputerami zdalnie z dowolnego komputera w Twojej sieci. ESET Remote Administrator sprawia, że zarządzanie bezpieczeństwem w sieci firmowej jest banalnie proste. Jednocześnie małe aktualizacje bazy sygnatur wirusów nie obciążają ruchu sieciowego. ESET eliminuje problemy z zarządzaniem ochroną stacji roboczych i serwerów, co pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.

 • SysInspector i SysRescue TAK
 • Sztuczna inteligencja TAK
 • Ochrona antywirusowa i antyspyware TAK
 • Wsparcie dla CISCO NAC TAK
 • Centralne zarządzanie pełną gamą rozwiązań TAK
 • Identyfikowanie niezabezpieczonych komputerów TAK
 • Zdalna instalacja TAK
 • Synchronizacja z Microsoft Active Directory TAK
 • Błyskawiczne dostosowanie konfiguracji programu TAK
 • Centralne raportowanie TAK
 • Zarządzanie licencjami TAK
 • Blokowanie dostępu do stron internetowych TAK
 • ESET SysRescue – dysk ratunkowy TAK
 • Centralna kwarantanna TAK
 • Ochrona wszystkich wysyłanych i odbieranych wiadomości e-mail TAK
 • Ochrona przed infekcjami w trakcie sesji czatu TAK
 • Powstrzymuje ataki z przejętych serwisów WWW TAK
 • Zapora ogniowa TAK

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test