Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

image
Najwyższa ocena dla Kaspersky AntiVirus 2013!
[2012-11-23]

Według najnowszych testów przeprowadzonych w listopadzie 20102 roku przez AV-Comparatives program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus 2013 uzyskał najwyższą ocenę Advanced+ jako najlepsze zabezpieczenie komputera. W teście tym brało udział 13 programów antywirusowych, które usuwa złośliwe oprogramowania.
Testowane aplikacje zostały zainstalowane na wcześniej zainfekowanych komputerach. Złośliwe oprogramowanie tworzyło 11 próbek i dodatkowe 3 próbki z ubiegłego roku w celu sprawdzenia czy zostały usunięte problemy. Po wprowadzeniu zrobiono całkowite skanowanie systemu i zaczęto usuwać, zgodnie ze wskazówkami pokazywanymi przez program antywirusowy. Po zakończeniu skanowania komputery zostały ponownie włączone i poddane analizie, w celu stwierdzenia ile złośliwych aplikacji zostało skutecznie usuniętych.

Program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus 2013 zdobył pierwsze miejsce uzyskując 94 punkty na 100 możliwych. Aplikacja ta skutecznie usunęła wszystkie szkodliwe oprogramowania, które wykorzystali analitycy w badaniach.
Podsumowując badania AV-Comporatives aby mieć całkowicie bezpieczny komputer należy używać programów antywirusowych z dobrej i w pełni profesjonalnej firmy antywirusowej jaką jest Kaspersky Lab.


 Pełny raport z najnowszego testu AV-Comparatives znajdziesz poniżej:

Pobierz

 

 

 


 Źródło: Kaspersky Lab

Załączniki:

REKLAMA

test