Producenci

REKLAMA

eBiuletyn-Nowości

Avast! Internet Security 7 na 1 PC

Avast! Internet Security 7 na 1 PC

Antywirus Avast dzięki któremu możesz robić zakupy przez Internet i korzystać z bankowości on-line bez żadnych obaw.

Więcej szczegółów

Producent
Avast!

11 inne produkty z tej samej kategorii:

Avast! Internet Security 7 antywirus na 1 stanowisko, który chroni komputery lub urządzenia niezależnie od tego czy korzystasz z nich w domu czy firmie.

Sposób realizacji: 

Licencja w wersji elektronicznej (ESD).

Zakupiony program antywirusowy zostaje przesłany przez email w postaci  kodu{klucza} aktywacyjnego wraz z linkiem instalacyjnym, instrukcją i dowodem zakupu - PARAGON lub FAKTURA VAT.

System operacyjny:

Windows XP/Vista/7

Język:

polski 

Liczba użytkowników(licencji):        

1PC (Nowa licencja)

Przedłużenie Licencji>>Wejdź Tutaj<<

Czas dostawy:

1 dzień od zaksięgowania kwoty wpłaty na konto 


Avast! Internet Security 7


Lepszy nastrój najlepszą ochroną antywirusową
Oprogramowanie antywirusowe avast! Internet Security dostarcza kompleksową ochronę antywirusową, antyspyware, antyspam i zaporę ogniową, jak również funkcję avast! SafeZon i nowe technologie hybrydowe oparte na chmurze, zapewniając najlepszą ochronę przed wirusami, spyware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania w 2012 r.


Kupuj przez Internet i korzystaj z bankowości on-line bez żadnych obaw
Funkcja SafeZone pozwala antywirusowi na wykonanie prywatnego, odizolowanego wirtualnego okna na pulpicie służącego do bezpiecznego realizowania poufnych transakcji finansowych podczas zakupów lub korzystania z bankowości on-line.


Korzystaj z Internetu i sieci społecznościowych bez ograniczeń
Funkcja Sandbox umożliwia wirtualne (poza komputerem użytkownika) przeglądanie stron internetowych i uruchamianie programów, a osłony WWW, IM i P2P zapewniają bezpieczeństwo w sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter itp.), programach chatowych (Skype, ICQ itp.) oraz w witrynach do udostępniania plików.


Korzyści z ochrony w czasie rzeczywistym
Hybrydowa technologia oparta na chmurze odpowiada za przesyłanie aktualizacji bazy wirusów do komputera użytkownika w czasie rzeczywistym, więc oprogramowanie avast! otrzymuje wszystkie definicje wirusów, gdy tylko zdobędzie je nasze laboratorium antywirusowe.


Dowiesz się więcej zanim klikniesz
Oparta na chmurze funkcja FileRep gromadzi informacje o reputacji niezliczonych plików, oceniając ryzyko za pomocą wybranych kryteriów (takich jak częstość występowania i jej wzrost). Dzięki temu możesz wcześniej uzyskaćinformację o reputacji pliku.


Twoje wartościowe dane muszą być tylko dla Ciebie
Wbudowana cicha zapora ogniowa blokuje dostęp hakerom i chroni przed innymi próbami uzyskania nieupoważnionego dostępu w celu kradzieży poufnych danych osobowych z komputera użytkownika. Wyłudzaniu informacji zapobiega wbudowany moduł antyspam.


Sprawdź swoją historię
Portal do zarządzania kontami avast! zawiera katalog wszystkich danych użytkownika związanych z oprogramowaniem avast!. Co miesiąc przygotowywany jeat dla użytkownika raport dotyczący zabezpieczeń antywirusowych z podsumowaniem najważniejszych informacji (zawierający np. liczbę zablokowanych zainfekowanych witryn).

Powrót do góry ^


 

Nowe rozwiązania antywirusowe w wersji 7 

Hybrydowe technologie oparte na chmurze

 


Aktualizacje bazy wirusów przesyłane w czasie rzeczywistym
Teraz wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury laboratorium antywirusowego AVAST, eliminując konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy. Najnowsze definicje wirusów są w sposób ciągły dodawane do bazy.


System reputacji plików
Funkcja FileRep informuje użytkownika, czy plik jest bezpieczny przed jego otwarciem, co jest częściowo ustalane na podstawie liczby osób mających plik i daty utworzenia pliku. Ta technologia jest również używana wewnętrznie przez silnik skanujący, który może dzięki niej podejmować bardziej inteligentne decyzje.


 

Nowe funkcje ochronneAutoSandbox

Podejrzane programy są teraz automatycznie umieszczane w środowisku avast! Sandbox. Gdy program zakończy pracę, tworzony jest pełny raport i na podstawie analizy działania programu użytkownik otrzymuje zalecenie, jak powinien postępować z nim w przyszłości.


Środowisko Sandbox
Włączane jednym kliknięciem, umożliwia pełne odizolowanie przeglądarki od reszty systemu — nawet jeśli kontrola nad przeglądarką zostanie przejęta, system pozostanie nietknięty.


WebRep
Wtyczki do przeglądarki WebRep w wersji 7 zapewniają lepszą ochronę przed witrynami wyłudzającymi informacje, wykonując także analizę heurystyczną wykrywającą nowe witryny wyłudzające. Jesteśmy teraz również w stanie wykrywać fałszywe i podstawione certyfikaty SSL, zapobiegając atakom typu man-in-the-middle kierowanym przeciwko witrynom HTTPS. Ponadto rozszerzyliśmy obsługę przeglądarek o przeglądarkę Safari™ firmy Apple™.


SafeZone™
Funkcja SafeZone™ (obecna tylko w oprogramowaniu Pro Antivirus i Internet Security) jest naszym najbezpieczniejszym sposobem obsługi transakcji finansowych. Teraz automatycznie wyświetla monity dla użytkownika i przenosi go do środowiska SafeZone z jego przeglądarki.Większa wygoda obsługiPortal zarządzania avast!

Internetowy portal do zarządzania kontami avast! zawiera katalog wszystkich danych użytkownika związanych z oprogramowaniem avast!. Umożliwia rejestrowanie wszystkich instalacji oprogramowania avast! wraz z informacjami o ich poprawności, stanie i przydatnymi danymi statystycznymi.


Zdalna pomoc
Nasze nowe narzędzie do zdalnej pomocy pozwala skorzystać ze zdalnego wsparcia udzielanego przez znajomego eksperta lub członka rodziny. Inicjowane przez użytkownika połączenie następuje za pośrednictwem serwerów firmy avast!, omija zapory ogniowe i może zostać zakończone w każdej chwili. Już nigdy nie trzeba będzie prosić o pomoc telefoniczną.


Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika oprogramowania avast! został zoptymalizowany i jest teraz bardziej intuicyjny. Początkujący użytkownicy z łatwością będą mogli z niego korzystać, a stali użytkownicy nadal będą w stanie dostosować każdy aspekt pracy oprogramowania do swoich potrzeb.


Konfigurowalna instalacja
Oprogramowanie avast! można teraz zainstalować w trybie zgodności, pozwalającym na jego doskonałe funkcjonowanie obok innego oprogramowana antywirusowego i dodanie w ten sposób drugiej linii obrony. Nawet w przypadku instalowania oprogramowania avast! w zwykłym trybie użytkownik ma możliwość zainstalowania tylko tych składników, których naprawdę potrzebuje.


Jeszcze większa szybkość i mniejsze wykorzystanie zasobów
Niezależne testy wykazały, że oprogramowanie avast! 6 było jednym z najszybszych i zużywających najmniej zasobów produktów antywirusowych. Wersja 7 jest jeszcze lepsza — to nasz najwydajniejszy produkt do tej pory.


Zgodność z systemem Windows 8 Beta
Oprogramowanie avast! 7 znakomicie współdziała z systemem Windows 8 i ma nawet pewne funkcje właściwe dla tego systemu, takie jak sterownik ELAM (Early-Load Antimalware Driver) korzystający z procesu bezpiecznego uruchamiania systemu Windows 8, zapewniający dodatkową ochronę przed atakującymi system rootkitami i bootkitami.


 

Podstawowe technologieSilnik antywirusowy i antyspyware
Innowacyjny silnik skanujący chroni przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim oraz innymi złośliwymi elementami.


Ochrona antyrootkit w czasie rzeczywistym
Zapobieganie działaniu złośliwego oprogramowania wspomagającego włamania (tzw. „rootkitów"), które po załadowaniu do systemu operacyjnego komputera jest niewykrywalne dla zwykłych skanerów.


Cicha Zapora Ogniowa 
Powstrzymywanie ataków hakerów za pomocą analizy heurystycznej i behawioralnej oraz zastosowania białej listy bezpiecznych aplikacji.


Ochrona antyspamowa
Wszechstronny filtr spamu i wiadomości wyłudzających informacje, który działa jako wtyczka do programu MS Outlook oraz ogólny serwer proxy POP3/IMAP4 w przypadku innych klientów e-mail.


avast! WebRep
Dostęp do ocen wiarygodności i reputacji witryn internetowych, sporządzonych na podstawie informacji zwrotnych od społeczności użytkowników.


avast! CommunityIQ
W ramach technologii stosowana jest globalna sieć czujników, za pomocą których gromadzimy dane dotyczące rzeczywistych działań w Internecie, uzyskane (anonimowo) od grupy zgłaszających gotowość do współpracy użytkowników oprogramowania avast!. Informacje te są następnie używane do ochrony wszystkich użytkowników oprogramowania avast! dzięki najnowszym informacjom dotyczącym wirusów i zainfekowanych witryn internetowych.
Dzięki zastosowaniu technologii avast! CommunityIQ w ciągu ostatnich 30 dni udało się wykryć 251.844 zainfekowanych witryn internetowych i ochronić przed ich odwiedzeniem 33.924.256 osób.

Powrót do góry ^


 

Zaawansowane technologicznie funkcjeSkaner działający podczas uruchamiania systemu
Skanowanie komputera w celu wykrycia przypadków zarażenia, zanim system operacyjny jest w stanie aktywować jakiekolwiek obecne w nim wirusy (obecnie dotyczy to również systemów Windows 7 oraz Windows Vista).


avast! SafeZone™ tylko w wersjach avast! Pro Antivirus i Internet Security
Otwieranie nowego (czystego) pulpitu w celu ograniczenia innym aplikacjom dostępu do wykonywanych czynności (idealne zabezpieczenie operacji bankowych, zamawiania/zakupów), brak śladów operacji po jego zamknięciu.


AutoSandbox
Wyświetlanie monitu sugerującego użytkownikom uruchomienie podejrzanych aplikacji w bezpiecznym środowisku Sandbox.


avast! Sandbox
Dodatkowa warstwa zabezpieczeń umożliwiających uruchomienie komputera i aplikacji w środowisku wirtualnym, gdzie zostają skierowane wszelkie ataki (zamiast na rzeczywisty komputer).


 

Inteligentny skaner
Zmniejszenie liczby niezbędnych skanowań plików nawet o 80% dzięki zastosowaniu białej listy bezpiecznych aplikacji. Pliki rozpoznane jako bezpieczne nie są poddawane ponownemu skanowaniu, chyba że zostaną zmienione.


Praca w tle/uruchomiona gra pełnoekranowa
Automatyczne wykrywanie aplikacji działających na pełnym ekranie i wyłączanie okien wyskakujących oraz innych powiadomień ekranowych, z równoczesnym zachowaniem skuteczności zabezpieczeń.


Ekologiczne rozwiązania IT
Ograniczenie do minimum negatywnego wpływu na środowisko dzięki zastosowaniu wydajnych i skutecznych technologii.


 

Osłony avast! działające w czasie rzeczywistym


24-godzinna ochrona przez 7 dni w tygodniuOsłona systemu plików
Skanowanie otwieranych/wykonywanych plików w czasie rzeczywistym.
Osłona poczty
Skanowanie wszystkich przychodzących/wychodzących wiadomości email w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania (w przypadku programu MS Outlook używana jest specjalna wtyczka).
Osłona WWW
Skanowanie wszystkich odwiedzanych stron WWW, pobranych plików i skryptów JavaScript. Dzięki funkcji inteligentnego skanowania strumieni danych osłona WWW nie spowalnia przeglądania stron internetowych.
Osłona P2P/osłona IM
Sprawdzanie plików pobranych za pomocą programów typu P2P oraz komunikatorów i czatów.
Osłona sieciowa
Zapewnia ochronę przed wirusami atakującymi z sieci. Moduł składa się z dwóch głównych komponentów: mechanizmu blokującego złośliwe adresy URL oraz lekkiego systemu wykrywania włamań.
Osłona przed skryptami
Wykrywanie złośliwych skryptów ukrytych w witrynach internetowych w celu uniemożliwienia im przejęcia kontroli nad komputerem oraz potencjalnego uszkodzenia komputera.
Monitorowanie zachowań
Zatrzymanie zagrożeń związanych z lukami w zabezpieczeniach oraz ochrona przed nieznanym złośliwym oprogramowaniem przed uzyskaniem definicji wirusów.
 


 

 


NOWOŚĆ! Wyzwalanie potencjału naciśnięciem przycisku!
Jednym kliknięciem myszy możesz teraz automatycznie uśpić wszystkie programy i dalej pracować w niezakłócony sposób.


Pobierz Avast! Internet Security 7


 Pobierz ACDSee Pro 5

 • Antyspyware TAK
 • Inteligentny firewall TAK
 • Kontrola rodzicielska TAK
 • Ochrona antywirusowa i antyspyware TAK
 • Antyspam TAK
 • Ochrona wszystkich wysyłanych i odbieranych wiadomości e-mail TAK
 • Ochrona przed infekcjami w trakcie sesji czatu TAK
 • Powstrzymuje ataki z przejętych serwisów WWW TAK
 • Bezpieczne przeglądanie podejrzanych serwisów WWW TAK
 • Nowy interfejs użytkownika TAK
 • Automatyczne aktualizacje bazy wirusów oraz programu TAK
 • avast! Sandbox TAK
 • avast! SafeZone TAK
 • avast! WebRep TAK
 • Zapora ogniowa TAK
 • Zapora osobista TAK
 • Antyphishing TAK
 • Bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej TAK
 • Bezpieczne zakupy przez Internet TAK

Brak komentarzy klienta.

REKLAMA

test